Category: Muzyka


Myślałem, że nie dożyję chwili, kiedy będę miał ochotę przeprosić Rebeccę Black za tonę jadu jaką wylałem na jej utwór, na to arcydzieło międzynarodowego znaczenia, kiedy powiem, że to w sumie niezła piosenka i nie miałem racji mówiąc, że Black nie umie śpiewać. Życie lubi mnie zaskakiwać, właśnie ta chwila nadeszła! Poznajcie „zespół” Double Take! View full article »

Hymn Euro?

Z początku to miał być wpis o piosence Libera pod urzekającym tytułem Czyste szaleństwo i będącej mniej lub bardziej oficjalną polską piosenką na Euro 2012. Postanowiłem jednak poszperać trochę w sieci i dotarłem do naprawdę, jeśli mnie oczy nie mylą, oficjalnego nagrania Euro. Kto to śpiewa? I czy można to nazwać śpiewem? View full article »

Eska Rock ma bardzo wkurzający nawyk robienia z piosenek fajnych – bardzo fajnych. Utwór, który jest przyjemny dla ucha Eska Rock lubi odtwarzać tyle razy, aż jest on nieznośny pod każdym względem. Tak na przykład działo się z Awangarda, Jazz i podziemie czy Ty i ja i zawsze jeszcze ktoś, a ostatnio z Erykiem, ee, tzn. Gotye – Somebody that I used to know. Jednak na ich playliście, chociaż dość wąskiej, gości kilka bardzo przyjemnych utworów. Oto moja osobista lista. View full article »

Oglądałem na YouTubie co ciekawsze wydarzenia z Grammy. Wpadłem na występ Paula McCartneya, który śpiewał swój nowy utwór „My Valentine”. Tytuł nieco zbyt popkulturowy, jednak po przesłuchaniu kompozycji miałem tylko jedne spostrzeżenie: „jak Beatlesi”. View full article »